13W czwartek 14 grudnia 2023 r. uczniowie klas 3gTP i 4gTP wraz z nauczycielami Anną Stefanowicz i Arkadiuszem Staszewskim integrowali się na lodowisku w Białej Podlaskiej.

Warto wspomnieć, że wiele osób miało po raz pierwszy łyżwy na swoich nogach. Dzięki życzliwości Pana Wiesława Kameckiego wieloletniego nauczyciela wychowania fizycznego w naszej szkole, obecnie na emeryturze, doświadczonego instruktora jazdy na łyżwach każdy z uczestników miał okazję przejść lekcje grupowe lub indywidualne według potrzeb i chęci. Panu Wiesławowi Kameckiemu dziękujemy za poświęcony czas, zaangażowanie i świetny kontakt z młodzieżą, która czuła się pewniej pod okiem instruktora i mogła skorzystać z wielu porad i wskazówek wykonując różne ćwiczenia na poziomie podstawowym dla osób początkujących oraz poznać zaawansowane techniki dla uczniów, którzy mają większe doświadczenie.

Panu Wiesławowi Kameckiemu bardzo dziękujemy, życzymy dużo zdrowia i mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś będziemy mieli okazję uczyć się jazdy pod okiem tak dobrego trenera tego zimowego sportu.