foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

20240313 125333 wynikW dniu 13.03.2024 r. młodzież z naszej szkoły miała okazję  wziąć udział w konkursie z języka angielskiego, który został zorganizowany przez wydział Filologii Angielskiej Akademii Bialskiej Nauk Stosowanych im. Jana Pawła II  w Białej Podlaskiej. W tym roku z naszej szkoły w konkursie wzięło udział aż 19 uczniów. Cieszymy się, ze mieliśmy tak dużą reprezentację.

Konkurs adresowany był głównie do tegorocznych maturzystów  oraz do uczniów młodszych klas ponadpodstawowych.

Celem konkursu było sprawdzenie praktycznej znajomości języka angielskiego w formie pisemnej. W skład testu wchodziły dwie części: leksykalno-gramatyczna oraz czytanie ze zrozumieniem na poziomie wyższym i średnio- zaawansowanym .

 

Laureaci trzech pierwszych miejsc otrzymali indeksy  Akademii Bialskiej na kierunek Filologia w specjalności: Filologia angielska.

Gratulujemy wyników wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy prezentują się następująco:

Rafał Hubert z klasy 5p uczeń p. Katarzyny Kosowskiej został laureatem. Zdobył 50/50 pkt i zajął I miejsce trzeci raz z rzędu.

Bardzo wysoką notę otrzymał Bartosz Buszczyński Żuk, który zajął miejsce 4 oraz Karina Kostiuczuk  z miejscem 7.

To nasza najlepsza „trójka”.

Gratulacje ślemy pozostałym uczniom, którzy osiągnęli również bardzo dobre wyniki tj: Jakub Skrzypkowski, Jan Lewtak, Szymon Słyszko, Mikołaj Doluk i Filip Mikłasewicz. 

Bezpośrednio po konkursie odbyła się lekcja pokazowa, podczas której młodzież miała okazję wziąć udział w quizie. Zwycięzcą quizu została nasza uczennica Pola Czyżykowska z klasy 5i, serdecznie gratulujemy.

    Jeszcze raz pragniemy pogratulować wszystkim uczniom naszej szkoły, którzy wzięli udział w konkursie i życzymy dalszych sukcesów w tej dziedzinie !

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz