foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

img 20240320 130156264 wynikW dniu 20 marca 2024 r. pięcioro uczniów naszej szkoły wzięło udział w konkursie pn. „Moje miasto wczoraj i dziś”. Jego organizatorami były: Stowarzyszenie „POKOLENIA”, Stowarzyszenie Koło Bialczan, Stowarzyszenie Seniorów Lotnictwa Wojskowego Rzeczpospolitej Polskiej Oddział Biała Podlaska oraz Miejska Biblioteka Publiczna w Białej Podlaskiej.

Organizatorom imprezy przyświecało motto – słowa Winstona Churchilla: „Im dalej sięgasz wzrokiem w przeszłość, tym dalej możesz patrzeć w przyszłość”. Celem konkursu było więc zainteresowanie młodzieży ważnymi dla mieszkańców miasta Biała Podlaska wydarzeniami, które w istotny sposób wpłynęły na jego rozwój oraz poznawanie realiów współczesnego miasta przez pryzmat jego historii.

Program imprezy był bardzo bogaty. Młodzież ośmiu bialskich szkół ponadpodstawowych miała okazję wykazać się wiedzą historyczną i zapoznać z lotniczymi tradycjami Białej Podlaskiej, ale także obejrzeć film dokumentalny pt.„Bocian nad Tatrami. Historia szybowcowego rekordu wysokości lotu” oraz wysłuchać koncertu zespołu wokalnego „CHWILKA”.

Niezwykle atrakcyjną nagrodę dla wszystkich uczestników konkursu ufundowało Stowarzyszenie Seniorów Lotnictwa Wojskowego RP Oddział Biała Podlaska. Jest nią całodniowa wycieczka do Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie.

Gratulujemy reprezentantom naszej szkoły!

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz