foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc 2905W dniu 20 marca 2024 r. w naszej szkole miało miejsce wydarzenie pod nazwą Dzień Przedsiębiorczości, pod hasłem Przedsiębiorczy Ekonomik.
Dzień Przedsiębiorczości stanowi istotną okazję do lepszego przygotowania uczniów do wejścia na rynek pracy. To czas, gdy uczniowie mają możliwość rozważenia swojej dalszej ścieżki edukacyjnej i zawodowej. Podczas tego wydarzenia uczestnicy mogą zweryfikować swoją wiedzę na temat pracy na wymarzonym stanowisku, a także zapoznać się ze środowiskiem pracy charakterystycznym dla danego zawodu. Ponadto, zdobywają informacje na temat oczekiwanych kompetencji i umiejętności, jakie są wymagane od kandydatów na różne stanowiska pracy. W związku z tym, klasy 1a, 2a, 2h, 2r, 5a, 5h, 5l, 1r, 3f, 3h, 4a oraz 4r uczestniczyły w spotkaniach z przedsiębiorcami z naszego miasta i okolic, a także z reprezentantami urzędu pracy i krajowej administracji skarbowej.

Wśród zaproszonych gości znaleźli się:

  • Rafał SADOWSKI – BIASTAL
  • Sylwia WOJTKOWSKA - Urząd Pracy
  • Wioletta CHWEDORUK – GOLDSTAL
  • Agnieszka WILBIK – WILMAX
  • Joanna SKUBISZ – Krajowa Administracja Skarbowa
  • Grzegorz ŻYLUK 
  • mec. Justyna MARCZUK – Radca Prawny

którym jeszcze raz pragniemy podziękować za podzielenie się swoimi doświadczeniami zawodowymi, odpowiedzi na wszystkie pytania, a także rozmowy indywidualne z uczniami.

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz