foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dscn6364Dnia 28 października uczniowie klas: 1Tf, 1Ti, 1Th, 3aG, 3Th uczestniczyli w wycieczce do Warszawy. Podczas pobytu w stolicy młodzież miała okazję poznać historię publicznego radia, zapoznać się z osiągnięciami polskiej myśli technicznej na przestrzeni XX i XXI wieku oraz odwiedzić stadion Legii.

Galeria zdjęć

Uczniowie, w Polskim Radiu, mogli zobaczyć jak wygląda praca radiowego i telewizyjnego dziennikarza. Mogli też spróbować swoich sił w nagrywaniu audycji radiowej i przekonać się, że nie jest prostą sprawą wejść do studia i poprowadzić program, a komentatorem nie można zostać z przypadku.
W Muzeum Techniki wiele osób odkryło, że obecny sprzęt komputerowy, jakim na co dzień dysponują, jeszcze parę lat temu wyglądał zupełnie inaczej. Przypominał on raczej wielkie szafy, do uruchomienia których potrzebna była nie tylko wiedza informatyczna ale i
matematyczna.
Na nowoczesnym stadionie klubu Legia wszyscy mogli poczuć magię piłki nożnej i przez chwilę pomarzyć o karierze piłkarskiej.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie