foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

mapkaDnia 26 października 2011r. w ramach projektu „MAPKA" uczniowie klasy drugiej liceum profilowanego o profilu ekonomiczno-administracyjnym wraz z panią Bożeną Panasiuk i Ewą Charytoniuk udali się do firmy AUTOSFERA z Białej Podlaskiej przy ulicy Sidorskiej 117.
Galeria zdjęc na stronie projektu
W firmie przywitała nas Pani Prezes Ewa Magier.

Pomimo, iż warsztat samochodowy interesuje głównie chłopców, dziewczęta chętnie i uważnie uczestniczyły w oglądaniu różnych stanowisk pracy oraz specjalistycznych maszyn. Firma AUTOSFERA przygotowała nam poczęstunek oraz każdemu uczestnikowi wyprawy prezent w postaci samochodziku, który pozwoli wszystkim zapamiętać miłe spotkanie.

Oryginalny tekst ze strony projektu

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz