foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

p7300591W dniach od 29 lipca do 04 sierpnia 2012 roku 10 osób z naszej szkoły z klas 4 TA, 4TB, 4TI i 4TH pod opieką pani Iwony Moniki Kalenik brało udział w obozie języka angielskiego w ramach projektu Szkoły Kluczowych Kompetencji.

Galeria zdjęć

Impreza miała miejsce w Lidzbarku Welskim , niedużym miasteczku położonym nad pięknym jeziorem.
Uczestnicy każdego dnia brali udział w zajęciach mających na celu doskonalenie posługiwania się językiem angielskim: przeprowadzali wywiady z mieszkańcami miasteczka, przygotowali projekt na podstawie zgromadzonych materiałów oraz przygotowali prezentację grupy po angielsku. W międzyczasie młodzież wraz z opiekunka zwiedziła okoliczne zabytki takie jak zamek krzyżacki w Malborku czy Muzeum Pożarnictwa w Lidzbarku.
Pogoda nam wszystkim umilała pobyt i szkoda tylko, ze czas tak szybko nam minął.
Jako podsumowanie pobytu możemy zacytować przysłowie: English is really fun!

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz