foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

piknik ekonomik 13W sobotę- 15 września 2012r. w naszej szkole odbył się Festyn Rodzinny.
W imprezie uczestniczyły rodziny uczniów, uczniowie naszej szkoły, pracownicy szkoły oraz zaproszeni goście z rodzinami.
Głównym celem spotkania w ramach Festynu, poza dobrą zabawą i rozrywką, była integracja naszej szkoły ze środowiskiem lokalnym oraz pozyskanie środków na modernizację bazy dydaktycznej.

Galeria zdjęć

Organizatorzy chcieli też przekonać dzieci, że szkoła nie musi kojarzyć się tylko z nauką, obowiązkami, ale też z radosnymi emocjami związanymi ze wspólnym spędzeniem czasu w sposób atrakcyjny z najbliższymi członkami rodziny i nauczycielami. Program spotkania był bogaty i czas spędzony w sobotę w szkole był tak zagospodarowany, że nie były to chwile zmarnowane ani nudne.
Oficjalne otwarcie festynu ogłosiła Pani Dyrektor Marta Borys, która wszystkim uczestnikom imprezy podziękowała za przybycie życząc udanej zabawy.
Na szkolnej scenie podziwialiśmy występy wokalne i taneczne popisy uczniów naszej szkoły i zaproszonych gości, które wprowadziły wszystkich w dobry nastój!
Program Festynu wzbogacały też liczne stoiska obsługiwane przez nauczycieli i uczniów. Na stoiskach: młodego fizyka i chemika dzieci mogły poprzez zabawę zgłębić tajemnice nauki, poznać otaczający nas świat. Pod czujnym okiem nauczycieli dzieci mogły wykonać drobne doświadczenia.
Dzieci uwielbiają niespodzianki! Maluchy w czasie przerw między kolejnymi punktami programu oblegały stoisko „grzybobranie" z niespodzianką, skąd wracały z gadżetem. Szkoła zatroszczyła się także o wszystkich łasuchów, przygotowując bogate menu, które zaspokoiło z pewnością nawet najbardziej wybrednych. Mieli bowiem do wyboru pyszne kiełbaski z grilla, apetyczne, pieczone jabłka, sałatki owocowe, koktajle, pierogi. Należy tu wspomnieć, iż dzieci wraz z rodzicami chętnie uczestniczyły w nauce sporządzania pierogów i innych przysmaków gastronomicznych. Mogły też poznać pracownię gastronomiczną. O godzinie 13 najmłodsi uczestnicy imprezy mogli obejrzeć nowatorską bajkę o „ Czerwonym kapturku" i „ Królewnie na ziarnku grochu" w wykonaniu uczniów naszej szkoły. Gdy ucichły brawa po inscenizacji, nastał czas na wspólną zabawę. Młodym aktorom przebranym za postacie z bajek udało się namówić dzieci do wspólnego tańca. Wszystkim przybyłym dzieciom zostały przyklejone serduszka. Dużym zainteresowaniem cieszyło się stoisko Face Paintingu, gdzie można było ozdobić twarz kolorowymi malunkami.
W szkolnej bibliotece dzieci mogły pod kierunkiem nauczycieli wykonać prace plastyczne.
Na Festynie można było zrobić zdjęcie z Prezydentem Miasta Biała Podlaska Panem Andrzejem Czapskim oraz z uczniami, którzy byli przebrani w stroje postaci z bajek.
Wszyscy uczestnicy Festynu mieli możliwość nabycia płyty z propozycjami wspólnych zabaw dzieci z rodzicami.
Opiekun Koła Fotograficznego uwiecznił nasz festyn na zdjęciach.
Festyn Rodzinny okazał się imprezą udaną i potrzebną do zintegrowania środowiska, a każdy uczestnik mógł wybrać z oferty coś dla siebie.
Serdecznie dziękujemy za pomoc wszystkim ofiarodawcom i sponsorom. Dziękujemy również za liczne przybycie na nasz Festyn, wsparcie i wspólnie spędzony czas.

 

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz