foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

20120919 113631Po raz trzeci w naszej szkole odbyły się zajęcia w ramach projektu edukacyjnego Express Your Knowledge pod patronatem międzynarodowej organizacji studenckiej AIESEC. W tym roku odwiedzili nas Gulillame Lue, urodzony w Belgii, oraz Aalaa Elged z Egiptu.

Galeria zdjęć

W dniach 17-21 września przeprowadzili oni zajęcia dla uczniów dwunastu klas, podczas których można było poszerzyć swoją wiedzę na temat krajów pochodzenia naszych gości. Guillame przygotował również prezentację na temat myślenia strategicznego.
Guillame ma 23 lata i studiuje finanse na University of Cambridge. Jego pasją są podróże i języki obce: poza angielskim zna również francuski i niemiecki. Lubi spędzać czas w aktyny sposób. Jest bardzo sympatyczny i kontaktowy.
Aalaa jest 19-letnią studentką business administration na British University In Egypt. Lubi słuchać muzyki i oglądać filmy. Uwielbia również poznawać nowych ludzi. Biegle posługuje się angielskim, ale to nie jedyny ze znanych języków- zna również francuski.
Aala i Guillame spotykali się z naszymi uczniami po zajęciach w szkole, zwiedzili Białą Podlaską i poznali życie w naszym regionie.
Spotkanie ze studentkami z AIESEC było dla naszych uczniów okazją do sprawdzenia swoich praktycznych umiejętności komunikacji w języku angielskim oraz ważną lekcją świadomości kulturowej.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz