foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

zalacznik1.3 wynikW dniach 12 i 13 marca 2024 nasza szkoła była gospodarzem Finału Miasta w Halowej Piłce Nożnej chłopców i dziewcząt. Reprezentacje Ekonomika spisały się bardzo dobrze chociaż pozostał niedosyt z przegranych spotkań finałowych, w których dziewczęta po rzutach karnych musiały uznać wyższość Akademickiego LO a chłopcy po bardzo zaciętym spotkaniu ulegli 1:2  IV L.O im. S. Staszica.  Turnieje przyciągnęły  na trybuny masę uczniów naszej szkoły i odbyły się w doskonałej atmosferze.

Naszą szkołę w zespole dziewcząt reprezentowały: Natalia Żydek (2 kTP), Monika Kaliszuk (1 Td), Sandra Juchimiuk (1 TL), Karolina Kalinowska (3 aTP), Magda Mielnik (3hTP), Maja Łupawka (4 aTP), Zuzanna Goździołko (4 hTP), Barbara Maksymiuk (5 hTP), Paulina Cydejko (5 LTP), Angelika Olesiejuk, Iza Romaniuk i Sandra Stefaniuk (wszystkie 5 sTP).

Zespół chłopców reprezentowali: Hasiuk Adam (1Ta), Arseniuk Szymon (2hTP), Wasilewski Hubert (2 L TP), Skrodziuk Michał (2 iTP), Hawryluk Marcin (4d), Stankiewicz Tomasz, Maziejuk Szymon ( obaj 5 sTP), Gawda Igor, Mackiewicz Dawid ( obaj 5 dTP), Haponiuk Kamil, Karpiuk Konrad ( obaj 5 lTP).

DSC 0016 wynikzalacznik1.3 wynik

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz