foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Rejon dziewczyny puchar wynikFinał Miasta Licealiady w piłce nożnej, który odbył się 3 kwietnia 2024 na obiektach II L.O w Białej Podlaskiej był niezwykle udany dla naszych reprezentacji zarówno w kategorii chłopców jak i dziewcząt. Całodzienne zmagania zakończyły się sukcesem Ekonomika bo najpierw swój finał wygrały dziewczęta ( 2:1 z ZDZ w Białej Podlaskiej) a później chłopcy pokonując po rzutach karnych 3:2 IV L.O im. Stanisława Staszica. Obie nasze Ekipy uzyskały awans do rozgrywek rejonowych, których zostaliśmy gospodarzem.

W dniu 11 kwietnia dziewczęta kontynuowały passę zwycięstw, która dała awans do Finału Województwa po pokonaniu ZS nr 2 w Łukowie 4:0. Chłopcy po bardzo zaciętym – decydującym spotkaniu z ZS Parczew zremisowali 2:2 co niestety wystarczyło gościom do awansu na szczebel wojewódzki a zespół Ekonoma zakończył rozgrywki na 2 miejscu przed I L.O  Łuków i ZS CKR Leśna Podlaska.

Puchar po zwycięstwie w finale wręczył dziewczętom dyrektor ZSZ n1 w Białej Podlaskiej Ireneusz Długołęcki.

               Finał Wojewódzki zostanie rozegrany 23 kwietnia w Chełmie a awans do niego wywalczyły:

Natalia Żydek (2 kTP), Monika Kaliszuk ( 1 Td), Sandra Juchimiuk ( 1TL), Oliwia Chalimoniuk (2dTP), Karolina Kalinowska ( 3 aTP), Magda Mielnik ( 3hTP), Maja Łupawka (4 aTP), Zuzanna Goździołko (4 hTP), Barbara Maksymiuk ( 5 hTP), Paulina Cydejko ( 5 LTP), Angelika Olesiejuk, Iza Romaniuk i Sandra Stefaniuk ( wszystkie 5s TP).

Rejon puchar wynikzalacznik1.2 wynikzalacznik1.4 wynik

Szukaj

Serwisy

logo warsztaty

internat

digischool

ekonomiksu

doradztwo

aktywna tablica

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

wsz1

int1

moodle1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz