p7300591W dniach od 29 lipca do 04 sierpnia 2012 roku 10 osób z naszej szkoły z klas 4 TA, 4TB, 4TI i 4TH pod opieką pani Iwony Moniki Kalenik brało udział w obozie języka angielskiego w ramach projektu Szkoły Kluczowych Kompetencji.

Galeria zdjęć

Impreza miała miejsce w Lidzbarku Welskim , niedużym miasteczku położonym nad pięknym jeziorem.
Uczestnicy każdego dnia brali udział w zajęciach mających na celu doskonalenie posługiwania się językiem angielskim: przeprowadzali wywiady z mieszkańcami miasteczka, przygotowali projekt na podstawie zgromadzonych materiałów oraz przygotowali prezentację grupy po angielsku. W międzyczasie młodzież wraz z opiekunka zwiedziła okoliczne zabytki takie jak zamek krzyżacki w Malborku czy Muzeum Pożarnictwa w Lidzbarku.
Pogoda nam wszystkim umilała pobyt i szkoda tylko, ze czas tak szybko nam minął.
Jako podsumowanie pobytu możemy zacytować przysłowie: English is really fun!