foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Od 13 lutego do 16 kwietnia 2012 roku uczniowie uczestniczyli w zajęciach praktycznych: Profesjonalny barman i kelner w ramach projektu „ Jestem dobry, będę lepszy". 27 uczestniczek i uczestników w ciągu 40 godzin doskonaliło swoje umiejętności zawodowe, w zakresie predyspozycji zawodowych i cech osobowych kelnera, zasad obowiązujących podczas przenoszenia tac i zastawy stołowej, zasad ogólnej obsługi, charakterystyki i rodzajów napojów mieszanych, zasad komponowania napojów mieszanych, asortymentu alkoholi , techniki pracy barmana, obsługi gości za barem, kultury spożywania napojów alkoholowych. Młodzież otrzymała materiały promocyjne i dydaktyczne oraz Certyfikaty ukończenia zajęć praktycznych. Podczas zajęć wykorzystywano sprzęt komputerowy zakupiony w ramach projektu, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz