gazetkaJeśli piszesz własne teksty – opowiadania, artykuły, czy wiersze i marzysz o debiucie literackim – z przyjemnością ogłaszamy, że wkrótce ukaże się pierwszy numer naszej gazetki szkolnej. Zapraszamy do współpracy przy jej redagowaniu wszystkich uczniów naszej szkoły. Ponadto ogłaszamy konkurs na ciekawy i oryginalny tytuł naszego szkolnego komunikatora – mile widziane również logo. Tych, którzy mają ciekawe i niebanalne pomysły prosimy o propozycje, które należy zgłaszać do redaktorów naszej gazetki, nauczycieli polonistów bądź wrzucając taką informację (tytuł, logo, imię i nazwisko ucznia, klasa) do skrzyneczki umieszczonej przy wejściu do szkoły. Dla pomysłodawców przewidziane są punkty dodatnie z zachowania.

A oto skład redakcyjny naszej gazetki:

Redaktor naczelna: Reszko Agata (1Tl)
Osoby odpowiadające za poszczególne działy:
Z życia szkoły: Reszko Agata (1Tl), Piętniewicz Patrycja (1Th)
Promocja uczniów: Pawluczuk Zuzanna (1Te), Sylwia Harasimowicz (1Te)
Kultura: Chomiuk Urszula (1Tc), Szendel Kinga(1Tc)
Sport: Nawa Karol (1Tb), Kowalewski Patryk (1Tc)
Rozrywka: Steciuk Karolina (1Tc), Bagłaj Jacek (1Tc)

Nasza gazetka redagowana jest w ramach projektu JESTEM DOBRY, BĘDĘ LEPSZY współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego