foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

gazetkaJeśli piszesz własne teksty – opowiadania, artykuły, czy wiersze i marzysz o debiucie literackim – z przyjemnością ogłaszamy, że wkrótce ukaże się pierwszy numer naszej gazetki szkolnej. Zapraszamy do współpracy przy jej redagowaniu wszystkich uczniów naszej szkoły. Ponadto ogłaszamy konkurs na ciekawy i oryginalny tytuł naszego szkolnego komunikatora – mile widziane również logo. Tych, którzy mają ciekawe i niebanalne pomysły prosimy o propozycje, które należy zgłaszać do redaktorów naszej gazetki, nauczycieli polonistów bądź wrzucając taką informację (tytuł, logo, imię i nazwisko ucznia, klasa) do skrzyneczki umieszczonej przy wejściu do szkoły. Dla pomysłodawców przewidziane są punkty dodatnie z zachowania.

A oto skład redakcyjny naszej gazetki:

Redaktor naczelna: Reszko Agata (1Tl)
Osoby odpowiadające za poszczególne działy:
Z życia szkoły: Reszko Agata (1Tl), Piętniewicz Patrycja (1Th)
Promocja uczniów: Pawluczuk Zuzanna (1Te), Sylwia Harasimowicz (1Te)
Kultura: Chomiuk Urszula (1Tc), Szendel Kinga(1Tc)
Sport: Nawa Karol (1Tb), Kowalewski Patryk (1Tc)
Rozrywka: Steciuk Karolina (1Tc), Bagłaj Jacek (1Tc)

Nasza gazetka redagowana jest w ramach projektu JESTEM DOBRY, BĘDĘ LEPSZY współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz