foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Uczniowie, którzy uczestniczą w kursie kwalifikacyjnym z cukiernika, w dniu 29 września 2017 roku odwiedzili renomowaną cukiernię  ,,Wójcik” w Międzyrzecu Podlaskim. Oprócz poznania historii cukierni  oraz  procesu produkcji słodkich wyrobów mieli możliwość spróbowania swoich sił w dekorowaniu produktów cukierniczych.

Lekcja praktyczna bardzo podobała się młodzieży . Zdobytą wiedzę praktyczną z pewnością  będzie mogła ona wykorzystać w życiu codziennym, podczas egzaminów zawodowych, a także w przyszłej pracy. Pobyt zakończył się smacznym poczęstunkiem. Opiekunami wycieczki były p. A.Sęczyk oraz p. J.Gromelska.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie