foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

„Trzeba nauczyć się z wdzięcznością i z radością delektować piękną chwilą” – pod takim hasłem w naszej szkole obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej. Uroczysta akademia, która odbyła się 12 października, była okazją do przekazania wszystkim nauczycielom wyrazów wdzięczności za ich trud, poświecenie i kształtowanie młodych charakterów poprzez rozbudzanie pasji i inspirowanie do odkrywania nowych zainteresowań.

Uroczystość rozpoczęła się od występu uczennicy Zespołu Szkół Muzycznych I i II stopnia im. Fryderyka Chopina w Białej Podlaskiej. Następnie, w swoim wystąpieniu pan dyrektor Ireneusz Długołęcki wyraził uznanie dla dokonań nauczycieli wynikających z podejmowania działań na rzecz młodzieży.

Szczególne słowa uznania, w imieniu całej społeczności szkolnej skierowała do zaproszonych gości uczennica klasy 3Ta.

Po części oficjalnej mieliśmy okazję podziwiać uczniów, którzy w czasie swoich autorskich występów zaprezentowali niezwykłe zdolności wokalne i taneczne. I tak, Daria Smołońska przedstawiła swoją interpretację utworu z repertuaru Ani Wyszkoni pt. „Biegnij przed siebie” zaś Klaudia Buławska i Ola Kowalewska przygotowały autorski taniec do piosenki „Kocham życie”.

Na zakończenie uroczystości uczniowie z naszego szkolnego zespołu przypomnieli  utwór z repertuaru Kobranocki pt. „Kocham cię jak Irlandię”, wprowadzając tym samym słuchaczy w klimat przełomu lat 80. i 90.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie naszej szkolnej uroczystości, a w szczególności uzdolnionej młodzieży i ich opiekunom, pocztowi sztandarowemu, obsłudze technicznej i uczniom z Koła Fotograficznego „Kadr”.

Zdjęcia: Aleksandra Kulicka, Eryk Koszołko: Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie