foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

Dn. 14 listopada b.r., w ramach współpracy ZSZ nr 1 z Hotelem Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim, gościliśmy w naszej szkole p. Mirosława Brożka, dyrektora generalnego Centrum Konferencyjno- Wypoczynkowego. Podczas spotkania, młodzież kształcąca się na kierunku technik hotelarstwa miała okazję zadać pytania dotyczące funkcjonowania hotelu, zasad zakwaterowania gości, czy obowiązków pracowników recepcji itp.

Ponadto uczniowie uzyskali informacje na temat historii powstania hotelu, sposobu zarządzania tak dużą bazą noclegowo - rekreacyjną, jak i oczekiwań gości hotelowych. Pan dyrektor zwrócił uwagę na to, jak ważny jest właściwy wizerunek pracowników hotelu, kultura osobista oraz znajomość języków obcych.

         Jesteśmy wdzięczni dyrekcji szkoły oraz dyrektorowi hotelu za możliwość współpracy, dzięki której chcemy i możemy uczyć się od Najlepszych

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie