1Dnia 25 stycznia odbył się III Maraton Fitness. Była to kolejna impreza sportowa zorganizowana w naszej szkole z udziałem uczniów dla których sport i aktywność fizyczna jest ważnym elementem życia. Głównym celem spotkania była przede wszystkim dobra zabawa oraz podniesienie poziomu sprawności fizycznej.

Impreza została przygotowana przez uczennice z klasy 1a: Karolinę Bołtowicz, Katarzynę Kostyrę i Aleksandrę Borkowską pod czujnym okiem p. Marioli Kurzyńskiej, p. Agnieszki Dziewulak i p. Anny Choromańskiej. W maratonie prowadzonym przez Wiktorię Rutko z klasy 3k, udział wzięło 57 uczniów, w tym 6 chłopców. Wszyscy dzielnie dotrwali do końca. Gratulujemy!

Na kolejną, IV edycję maratonu serdecznie zapraszamy w marcu.

Za obsługę techniczną serdecznie dziękujemy Wojciechowi Kostyrze (kl.2g), Przemysławowi  Semeniukowi (kl.2g), Kamilowi Grabowiczowi (kl.2i), Jakubowi Golińskiemu (kl.2i) i Julii Popławskiej (kl.3d).

Szkolne koło fotograficzne Kadr:  Damian Iwaniuk (kl.2g), Izabela Borewicz (kl.2m), Aleksandra Kulicka (kl.1h).

Zdjęcia: Aleksandra Kulicka., Szkolne koło fotograficzne KADR: