foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

1Dnia 25 stycznia odbył się III Maraton Fitness. Była to kolejna impreza sportowa zorganizowana w naszej szkole z udziałem uczniów dla których sport i aktywność fizyczna jest ważnym elementem życia. Głównym celem spotkania była przede wszystkim dobra zabawa oraz podniesienie poziomu sprawności fizycznej.

               Impreza została przygotowana przez uczennice z klasy 1a: Karolinę Bołtowicz, Katarzynę Kostyrę i Aleksandrę Borkowską pod czujnym okiem p. Marioli Kurzyńskiej, p. Agnieszki Dziewulak i p. Anny Choromańskiej. W maratonie prowadzonym przez Wiktorię Rutko z klasy 3k, udział wzięło 57 uczniów, w tym 6 chłopców. Wszyscy dzielnie dotrwali do końca. Gratulujemy!

 

Na kolejną, IV edycję maratonu serdecznie zapraszamy w marcu.

               Za obsługę techniczną serdecznie dziękujemy Wojciechowi Kostyrze (kl.2g), Przemysławowi  Semeniukowi (kl.2g), Kamilowi Grabowiczowi (kl.2i), Jakubowi Golińskiemu (kl.2i) i Julii Popławskiej (kl.3d).

Szkolne koło fotograficzne Kadr:  Damian Iwaniuk (kl.2g), Izabela Borewicz (kl.2m), Aleksandra Kulicka (kl.1h).

               Zdjęcia: Aleksandra Kulicka., Szkolne koło fotograficzne KADR:

              

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie