foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

429 kwietnia b. r w hali widowiskowo-sportowej przy ul. Marusarza został rozegrany wojewódzki finał Licealiady w piłce ręcznej chłopców.  W imprezie sportowej uczestniczyło sześć zwycięskich drużyn reprezentujących rejony województwa lubelskiego: Biała Podlaska, Biłgoraj, Chełm, Lublin, Puławy i Zamość. Eliminacje odbywały się w dwóch grupach wyłonionych w wyniku losowania. Podczas rozgrywanych meczów grupowych nasza drużyna odniosła zwycięstwo i tym samym awansowała do finału. Finałowy mecz z drużyną z Puław był niezwykle emocjonujący, a kolejne zdobywane bramki do ostatnich minut nie przynosiły zwycięstwa żadnej z drużyn. Ostatecznie, w rozgrywkach na szczeblu wojewódzkim zajęliśmy II miejsce, tracąc tylko jedną bramkę. To wielki sukces naszej szkolnej drużyny, która nie posiadając własnego boiska, tak wiele osiągnęła.

 

Skład zwycięskiej drużyny:

1. Marcin Badura

2. Jakub Beń

3. Dominik Doniec

4. Dawid Fic

5. Damian Furman

6. Marcin Harasimiuk

7. Daniel Kobyliński

8. Grzegorz Narojek

9. Sebastian Nowachowicz

10. Jakub Polok

11. Piotrek Sępkowski

12. Kamil Stefaniuk

13. Jakub Tarasiuk

14. Hubert Weresa

15. Mateusz Żukowski

               Nie bez znaczenia była postawa kibiców naszej szkoły, którzy w sportowy sposób zagrzewali zawodników do  wysiłku sportowego. Ich postawa może być wzorem do naśladowania dla innych.

Szkolna ekipa TV EKONOMIK w składzie: Damian Iwaniuk, Tomasz Gustyn, Kamila Mularuk, Rafał Kulicki i Klaudia Buławska pod opieką p. Wiesława Kameckiego czuwała nad uchwyceniem najlepszych momentów podczas sportowych rozgrywek.

               Organizacja zawodów na obiekcie sportowym nie byłaby możliwa bez wsparcia dyrektora szkoły p. Ireneusza Długołęckiego oraz p. Agnieszki Dziewulak i p. Anny Choromańskiej.

                Dziękujemy wszystkim nauczycielom, którzy okazali dużą wyrozumiałość wobec uczniów biorących udział w zawodach i kibicującej młodzieży.

               Dzięki słodyczom przekazanym nam przez Cukiernię Wójcik, uczennice klasy II k: Katarzyna Szczepańska i Ewelina Mikołajuk zadbały o poczęstunek dla gości.

               Tegoroczny finał Licealiady był emocjonującym widowiskiem – dostarczył on wiele radości i wzruszeń, o czym świadczyły gromkie brawa płynące z widowni.

Opiekun drużyny: p. Mariola Kurzyńska

Zdięcia: Szkolne Koło Fotogtraficzne KADR             Więcej zdjęć>>

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie