foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

2 1Ta chwila czarowna głębią nocy,

szaleństwem fioletu,

srebra białym świtem

niech zawsze trwa...

            Tradycja nakazuje, aby przyszli maturzyści na 100 dni przed maturą uczcili w sposób wyjątkowy swą dojrzałość i gotowość wkroczenia w dorosłe życie. I tak, w sobotni wieczór,
2 lutego b.r. uczniowie klas czwartych uczestniczyli w balu studniówkowym. Elegancja, wdzięk, odpowiedni nastrój nadały temu wieczorowi jedynej w swoim rodzaju atmosfery. Zgodnie z wieloletnią tradycją rozpoczął go polonez, potem były życzenia, miłe słowa skierowane do maturzystów od dyrekcji, rodziców i zaproszonych gości. Nie obyło się bez podziękowań złożonych na ręce wychowawców za trud włożony w kształtowanie młodzieńczych charakterów. Po części oficjalnej uczestnicy uroczystości bawili się do białego rana przy rytmach ulubionych współczesnych przebojów.

            To była niezwykła noc, która pozostanie w pamięci przez długie lata i będzie tematem miłych wspomnień.

Zdjęcia Szkolne Koło fotograficzne KADR: Tomasz Gustyn i Bartłomiej Furmańczyk.

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie