foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

konkurs rec„ Zdradzę Wam tajemnicę:

nie czytamy poezji dlatego, że jest ładna.

Czytamy ją, bo należymy do gatunku ludzkiego, a człowiek ma

uczucia. Medycyna, prawo, finanse czy technika to wspaniałe

dziedziny, ale żyjemy dla poezji, piękna i miłości…”

Nancy H. Kleinbaum

3 kwietnia 2019 r. w I Liceum Ogólnokształcącym im J. I Kraszewskiego odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski: „ Od Jana Kochanowskiego do Marcina Świetlickiego. Edycja II 2019 : Poezja Ewy Lipskiej”. W rywalizacji wzięło udział 17 uczestników. Naszą szkołę reprezentowały uczennice: Patrycja Pikuła z kl II L i Dominika Weremiuk- kl II M pod opieką p. Anny Klebaniuk- Szołonik. Wszyscy recytatorzy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz drobne upominki. Naszym uczennicom dziękujemy za przygotowanie repertuaru oraz gratulujemy ogromnej wrażliwości na słowo poetyckie. To wyjątkowe spotkanie z poezja uświadamia, jak ważne jest w naszym życiu słowo. Wszystkim życzymy wytrwałości w pielęgnowaniu wrażliwości na literaturę!

 

konkurs rec

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie