foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

dsc 00075 kwietnia uczniowie klasy III Tf pod opieką p. Anny Klebaniuk- Szołonik uczestniczyli w zajęciach w Multicentrum. Warsztaty cieszyły się szczególnym zainteresowaniem, podczas których uczniowie w sposób praktyczny mogli wykorzystać, utrwalić i uzupełnić zdobytą wiedzę w szkole. Uczniowie pracowali w grupach w trzech modułach:

Logikit- z klocków K’ Nex budowali maszyny, roboty wykorzystując dołączone akcesoria. Uczestnicząc w zajęciach, poprzez zabawę, można nauczyć się korzystać ze schematów złożeniowych i poznać podstawy programowania.

Multinauka- nowoczesne i bogate wyposażenie modułu pozwalało przybliżyć prawa i zasady rządzące światem przyrody. Uczestnicy zajęć pod czujnym okiem Pani instruktor przyswajali wiedzę z zakresu chemii.

Multijęzyk- interaktywny i multimedialny charakter ćwiczeń z zakresu j. angielskiego motywował i zachęcał uczniów do logicznego myślenia i działania.

 Celem tej wizyty było ukazanie młodzieży atrakcyjnego spędzania czasu, poszerzenia wiedzy i umiejętności, a także integracji, ponieważ wszystkie zajęcia odbywały się w grupach.

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie