foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

22 września b.r. oficjalnie pożegnaliśmy wakacje i rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2019/20. To właśnie tego dnia otworzyliśmy nowy rozdział w historii naszego Ekonomika, zapewne niepowtarzalny i wyjątkowy dla nas wszystkich. Uroczystość inauguracyjna rozpoczęła się mszą świętą odprawioną w kościele Błogosławionego Honorata w intencji uczniów i wszystkich pracowników szkoły. Następnie, wszyscy zgromadzeni w auli wysłuchali przemówień zaproszonych gości i dyrekcji szkoły. Prelegenci skierowali ciepłe słowa  szczególnie do uczniów klas pierwszych rozpoczynających w tym roku swoją edukację na kolejnym szczeblu kształcenia.

Oficjalne rozpoczęcie roku szkolnego uświetnił występ Wojtka Maksymiuka, ucznia klasy 2i. Jego autorska interpretacja piosenki Luci Hanni'ego pt. „She got me” wywołała wiele radości na twarzach słuchaczy.

Zdjęcia: Tomasz Gustyn, Szkolne Koło Fotograficzne KADR

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie