foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

39Ślubowanie uczniów klas pierwszych to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu naszej szkoły. To uroczystość wyjątkowa, budująca tradycję i wspólnotę, którą w tym dniu zaczynają tworzyć uczniowie rozpoczynający edukację w ZSZ nr 1. W niezwykle podniosłej atmosferze, przed pocztem sztandarowym przedstawiciele poszczególnych klas ślubowali sumiennie wykonywać wszystkie swoje obowiązki, wytrwale pracować nad sobą, kształtować serca i umysły tak, aby zawsze postępować w sposób godny prawego człowieka, szanować i kultywować tradycje szkoły, dbać o pozytywny jej wizerunek i godnie ją reprezentować.

W czasie uroczystości szczególne słowa do nowo zaprzysiężonych uczniów skierował  dyrektor szkoły, Pan Ireneusz Długołęcki, który podkreślił doniosłe znaczenie tego momentu w życiu młodzieży. Natomiast w imieniu szkolnej społeczności wszystkich pierwszoklasistów powitał przewodniczący SU, Krystian Ćmakowski.

Wszystkim uczniom klas pierwszych życzymy, aby słowa przysięgi wypowiedziane podczas ślubowania stały się ich mottem i były obecne zarówno w słowach, jak i czynach.

Zdjęcia: Szkolne Koło Fotograficzne KADR

 

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz