foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

okwb21 kwietnia o godz. 12.00 odbyła się część pisemna etapu diecezjalnego Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Naszą szkołę reprezentowały w nim 3 uczennice- Klaudia Sibińska, Natalia Symeczko oraz Anna Łukaszewicz. Uczennice przygotowywały się do konkursu pod opieką p. Urszuli Filipczyk oraz Agnieszki Brodackiej- Hordejuk.

 Z powodu panującej epidemii i niepewnej sytuacji, dotyczącej funkcjonowania szkół, ustny etap diecezjalny 25. Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej, zaplanowany na 29 kwietnia br., został odwołany.

Decyzją organizatora, siedmiu uczestników z najwyższą liczbą punktów, po części pisemnej z każdej diecezji, awansowało od razu do finału konkursu (osoby, które uzyskały odpowiednio największą liczbę punktów, lecz nie mniejszą niż 50% maksymalnej liczby punktów, tj. 45 punktów).

Klaudia Sibińska zakwalifikowała się do etapu ogólnopolskiego konkursu, który będzie miał miejsce 19 maja br.

Gratulujemy i życzymy sukcesów w kolejnych etapach.

Szukaj

Serwisy

rdk

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz