foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

image3aW ramach inicjatywy wzajemnej międzyludzkiej pomocy- 17 grudnia odwiedziliśmy ze słodkimi upominkami podopiecznych  Dziupli - Placówki Wsparcia Dziennego w Białej Podlaskiej.

Jak co roku zostaliśmy bardzo ciepło i serdecznie przyjęci  przez dzieci i wychowawców. Współpraca  szkolnego Wolontariatu ze świetlicą ma na celu uwrażliwienie naszej młodzieży na potrzeby drugiego człowieka. Taki drobny gest od serca , który sprawił radość i uśmiech na dziecięcych buziach.

Mamy nadzieję, że lukrowane serca z ciasta piernikowego  osłodziły dzieciom i młodzieży czas oczekiwania na najpiękniejsze święta, czyli Boże Narodzenie.

Pierniki upiekła młodzież na kursie cukiernika pod opieką nauczycieli zawodu : p. Moniki Makarewicz i p. Małgorzaty Przywuskiej. Serca z piernika  ozdobiła młodzież z  klasy  3hTg, grupy hotelarskiej pod opieka p. Elżbiety Horodeckiej i p. Wiolety Kuliczanki. Produkty na ciasto piernikowe ofiarowała młodzież z Ekonomika – serdecznie dziękujemy.

Szkolni opiekunowie wolontariatu: p. Agnieszka Brodacka-Hordejuk, p. Anita Jasieńczuk, p. Wioleta Kuliczanka.

 

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz