image3aW ramach inicjatywy wzajemnej międzyludzkiej pomocy- 17 grudnia odwiedziliśmy ze słodkimi upominkami podopiecznych  Dziupli - Placówki Wsparcia Dziennego w Białej Podlaskiej.

Jak co roku zostaliśmy bardzo ciepło i serdecznie przyjęci  przez dzieci i wychowawców. Współpraca  szkolnego Wolontariatu ze świetlicą ma na celu uwrażliwienie naszej młodzieży na potrzeby drugiego człowieka. Taki drobny gest od serca , który sprawił radość i uśmiech na dziecięcych buziach.

Mamy nadzieję, że lukrowane serca z ciasta piernikowego  osłodziły dzieciom i młodzieży czas oczekiwania na najpiękniejsze święta, czyli Boże Narodzenie.

Pierniki upiekła młodzież na kursie cukiernika pod opieką nauczycieli zawodu : p. Moniki Makarewicz i p. Małgorzaty Przywuskiej. Serca z piernika  ozdobiła młodzież z  klasy  3hTg, grupy hotelarskiej pod opieka p. Elżbiety Horodeckiej i p. Wiolety Kuliczanki. Produkty na ciasto piernikowe ofiarowała młodzież z Ekonomika – serdecznie dziękujemy.

Szkolni opiekunowie wolontariatu: p. Agnieszka Brodacka-Hordejuk, p. Anita Jasieńczuk, p. Wioleta Kuliczanka.