foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

DRUŻYNA SIATKARZYW dniu 18.02.2015r. godz. 10.00 rozegrano Finał Rejonu w Piłce Siatkowej Chłopców. Ten etap rozgrywek przeprowadzono w Parczewie w zespole szkół zawodowych przy ul. Wojska Polskiego 1. Finał rejonu rozgrywano w dwóch grupach. Nasza drużyna została wylosowana do gry z siatkarzami z Radzynia i Międzyrzeca Podlaskiego. W grupie zajęliśmy trzecie miejsce po wyrównanej grze z dwoma drużynami. Gratulujemy siatkarzom i życzymy szczęścia w przyszłym sezonie.

 

 Drużyna reprezentująca ZSZ nr 1 w Białej Podlaskiej: Tarasiuk Dawid IV Ti, Mularczyk Bartosz IV Td, Bednarek Mateusz II Ti (kapitan zespołu), Wodzyński Tomasz II Ti, Nestoruk Mateusz I Tb, Kupiński Adrian I Tb, Bujak Michał I Ta, Bujan Mateusz I Ta.

Opiekun: Michał Aleksandrowicz

Szukaj

Serwisy

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Logowanie