dsc 27082 grudnia rozegraliśmy II Edycję Turnieju w Piłkę Siatkową Dziewcząt i Chłopców o Puchar Dyrektora Zespołu Szkół Zawodowych Nr 1. W turnieju wzięło udział kilka drużyn mieszanych oraz drużyna naszych absolwentów z poprzedniego roku szkolnego. Wszyscy świetnie się bawili rozgrywając mecze od września do grudnia. Turniej rozpoczął Dyrektor Ireneusz Długołęcki życząc wszystkim powodzenia, na zakończenie wręczył nagrodę główną, dyplomy i upominki. Inicjatorami i głównymi organizatorami byli uczniowie z klasy 5 k: Norbert Artemiuk, Filip Łazowski oraz Jakub Kondraciuk. Sędziowali: Angelika Szwed, Agnieszka Kuszneruk, Weronika Lemieszek , Kacper Kot i Bartek Kisiel. W organizacji pomogła grupa młodzieży z samorządu uczniowskiego. Między wygraną drużyną i naszymi gośćmi rozegrał się wspaniały mecz, a emocjom  nie było końca. Turniej uświetnił występ dziewcząt ze Szkoły Tańca Kontra oraz układy taneczne wykonane przez uczennicę naszej szkoły Milenę Zuzulę i Slawika.

Dziękujemy wszystkim za udział i doping oraz zdrową rywalizację.
Zapraszamy za rok