foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

naukowiecOd 1 października 2011 r. do 19 maja 2012 roku uczniowie uczestniczyli w kole naukowym: Koło Innowatorów Techniki w ramach projektu „ Jestem dobry, będę lepszy". 15 uczestników w ciągu 30 godzin doskonaliło swoje umiejętności, w zakresie budowy i działania podstawowych elementów elektronicznych, zasad budowy urządzeń elektronicznych, zasad wykonywania płytek drukowanych, podstaw lutowania, budowy układu elektronicznego, pisanie programu w języku Delphi do sterowania portem LPT Młodzież otrzymała materiały promocyjne i dydaktyczne oraz Certyfikaty ukończenia. Podczas zajęć wykorzystywano sprzęt komputerowy zakupiony w ramach projektu, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz