foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

kasjerOd 17 marca do 26 maja 2012 roku uczniowie uczestniczyli w zajęciach praktycznych: Profesjonalny kasjer/kasjerka, fakturzysta/fakturzystka z obsługą kasy fiskalnej w ramach projektu „ Jestem dobry, będę lepszy". 10 uczestniczek i uczestników w ciągu 40 godzin doskonaliło swoje umiejętności zawodowe, w zakresie zasad profesjonalnej obsługi klienta, rozpoznawania autentyczności banknotów i monet, mechanizmu naliczania podatku VAT, zasad fakturowania, podstawowych form rozliczeń pieniężnych i dokumentów im towarzyszących, obsługi kasy fiskalnej. Młodzież otrzymała materiały promocyjne i dydaktyczne oraz Certyfikaty ukończenia zajęć praktycznych. Podczas zajęć wykorzystywano sprzęt komputerowy zakupiony w ramach projektu, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz