foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Tel. (0-83) 341-67-87
sekretariat@zsz1.edu.pl

przedstawicielOd 9 marca do 12 maja 2012 roku uczniowie uczestniczyli w zajęciach praktycznych: Przedstawiciel handlowy w ramach projektu „Jestem dobry, będę lepszy". 15 uczestniczek i uczestników w ciągu 40 godzin doskonaliło swoje umiejętności zawodowe, w zakresie obowiązków i zadań przedstawiciela handlowego, podstawowych zasad działania w zawodzie, przygotowania spotkania z klientem, zasad pozyskiwania klientów, technik budowania profesjonalnego wizerunku, technik sprzedaży, zasad przeprowadzania prezentacji handlowej, warsztatu pracy przedstawiciela handlowego. Młodzież otrzymała materiały promocyjne i dydaktyczne oraz Certyfikaty ukończenia zajęć praktycznych. Podczas zajęć wykorzystywano sprzęt komputerowy zakupiony w ramach projektu, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Szukaj

Serwisy

digischool

ekonomiksu

doradztwo

arsmusplus

dze1

pl1

tv1

bip1

kadr1

uks1

wsz1

int1

moodle1

kul1

ki2

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz